MEAN WELL LED pretvarač 40 W
- Kataloški br:
- 3431231 - 62
- Oznaka:
- XLC-40-H-MA
- EAN:
- 4021087106177
- Kataloški br:
- 3431231 - 62
- Oznaka:
- XLC-40-H-MA
- EAN:
- 4021087106177
MEAN WELL LED pretvarač 40 W
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- ispunjava zahtjeve za nužnu rasvjetu (EL)
- Minimalna vrijednost zatamnjenja 0,5% Matter putem Thread mreže, specifikacija Matter 1.3
- Izlazne struje podesive putem DIP prekidača
- Bez treperenja, odabir izlazne struje, upravljačka jedinica za hitnu rasvjetu, kompatibilna s istosmjernom strujom, neovisna upravljačka jedinica, programabilna izlazna struja
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED pretvarač |
| Snaga | 40 W |
| Priključak | opružna stezaljka |
| Vrsta zaštite | zaštitni razred II |
| Min. temperatura | +85 °C |
| Maks. temperatura | -25 °C |
| dim. | (D x Š x V) 107 x 40 x 32 mm |
| Visina | 32 mm |
| Dužina | 107 mm |
| Širina | 40 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





