MEAN WELL LED pretvarač 60 W 1.7 A 54 V
- Kataloški br:
- 3431239 - 62
- Oznaka:
- XLC-60-H-KN
- EAN:
- 4021087106092
- Kataloški br:
- 3431239 - 62
- Oznaka:
- XLC-60-H-KN
- EAN:
- 4021087106092
MEAN WELL LED pretvarač 60 W 1.7 A 54 V
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Bez treperenja, odabir izlazne struje, DC OK signal, upravljačka jedinica za nužnu rasvjetu
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED pretvarač |
| Snaga | 60 W |
| Priključak | opružna stezaljka |
| Vrsta zaštite | zaštitni razred II |
| Min. temperatura | +85 °C |
| Maks. temperatura | -25 °C |
| Izlazna struja maks. | 1.7 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 1.7 A |
| Izlazna struja (min.) | 0.9 A |
| Izlazni napon (max.) | 54 V |
| Izlazni napon (min.) | 9 V |
Opis
Opis
Serija XLC-60-KN je LED upravljački program s konstantnim izlazom od 60 W koji može raditi s ulaznim naponom od 100-305 VAC i izlaznom strujom, koja se može odabrati putem ETS baze podataka, između 900 mA i 1700 mA. Integrirano KNX sučelje eliminira potrebu za KNX-DALI pristupnikom. Zahvaljujući visokoj učinkovitosti do 90%, moguć je rad na temperaturi kućišta od 25°C do 90°C uz slobodnu konvekciju zraka. XLC-60-KN je dizajniran na temelju najnovijih sigurnosnih propisa i nudi veću fleksibilnost za primjenu LED rasvjete.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





