MEAN WELL LED pretvarač 60 W
- Kataloški br:
- 3431238 - 62
- Oznaka:
- XLC-60-48-MAS
- EAN:
- 4021087106108
- Kataloški br:
- 3431238 - 62
- Oznaka:
- XLC-60-48-MAS
- EAN:
- 4021087106108
MEAN WELL LED pretvarač 60 W
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- ispunjava zahtjeve za nužnu rasvjetu (EL)
- Minimalna vrijednost zatamnjenja 0,5% Matter putem Thread mreže, specifikacija Matter 1.3
- Izlazne struje podesive putem DIP prekidača
- Kompatibilno s istosmjernom strujom
- Bez treperenja
- Uređaj za upravljanje rasvjetom u nuždi
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED pretvarač |
| Snaga | 60 W |
| Priključak | opružna stezaljka |
| Vrsta zaštite | zaštitni razred II |
| Min. temperatura | +85 °C |
| Maks. temperatura | -25 °C |
| dim. | (D x Š x V) 176 x 45 x 32 mm |
| Visina | 32 mm |
| Dužina | 176 mm |
| Širina | 45 mm |
Opis
Opis
Serija XLC-60-MA je LED upravljački program s konstantnom snagom od 60 W i konstantnim izlaznim naponom koji radi na 100-305 V AC i ima izlaznu struju koja se može odabrati između 900 mA i 1700 mA putem DIP prekidača. Zahvaljujući visokoj učinkovitosti do 90%, može raditi na temperaturi kućišta od -25°C do -90°C uz slobodnu konvekciju zraka. Serija XLC-60-MA dizajnirana je na temelju najnovijih sigurnosnih propisa i nudi veću fleksibilnost za primjenu LED rasvjete.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





