MEAN WELL N78025-2CW DC/DC pretvarač 2.5 V 2 A 5 W Content 1 kom.
- Kataloški br:
- 3435547 - 62
- Oznaka:
- N78025-2CW
- EAN:
- 4021087103282
- Kataloški br:
- 3435547 - 62
- Oznaka:
- N78025-2CW
- EAN:
- 4021087103282
MEAN WELL N78025-2CW DC/DC pretvarač 2.5 V 2 A 5 W Content 1 kom.
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač |
| Tip | N78025-2CW |
| Ulazni napon (min.) | 4.5 V |
| Ulazni napon (maks.) | 32 V |
| Izlazni napon | 2.5 V |
| Izlazna struja maks. | 2 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 2 A |
| Učinkovitost (maks.) | 88 % |
| Snaga | 5 W |
| Priključak | pletenica |
| Radna temperatura (min.) | 55 °C |
| Radna temperatura (maks.) | 85 °C |
| dim. | (D x Š x V) 11.5 x 9 x 17.5 mm |
| Visina | 17.5 mm |
| Dužina | 11.5 mm |
| Širina | 9 mm |
| Izlazni napon (max.) | 2.5 V |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Pretvarači serije N78-2 su visokoučinkoviti preklopni regulatori prikladni kao zamjena za linearne regulatore LM78xx/LM79xx, a čiji je raspored pinova kompatibilan s integriranim krugovima LM78xx/LM79xx. Jedna od glavnih značajki je da pretvarači mogu raditi u krugu s pozitivnim ili negativnim izlaznim naponom, ovisno o primjeni. Također ima visoku učinkovitost do 96%, što znači mali gubitak snage, širok raspon radne temperature od -40°C do +85°C bez dodatnog hladnjaka, usklađenost s EN55032 klasom zračenja B bez vanjskih komponenti itd.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





