MEAN WELL N7803-2CW DC/DC pretvarač 3.3 V 2 A 6.6 W Content 1 kom.
- Kataloški br:
- 3435550 - 62
- Oznaka:
- N7803-2CW
- EAN:
- 4021087103312
- Kataloški br:
- 3435550 - 62
- Oznaka:
- N7803-2CW
- EAN:
- 4021087103312
MEAN WELL N7803-2CW DC/DC pretvarač 3.3 V 2 A 6.6 W Content 1 kom.
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač |
| Tip | N7803-2CW |
| Ulazni napon (min.) | 6 V |
| Ulazni napon (maks.) | 32 V |
| Izlazni napon | 3.3 V |
| Izlazna struja maks. | 2 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 2 A |
| Učinkovitost (maks.) | 89 % |
| Snaga | 6.6 W |
| Priključak | pletenica |
| Radna temperatura (min.) | 55 °C |
| Radna temperatura (maks.) | 85 °C |
| dim. | (D x Š x V) 11.5 x 9 x 17.5 mm |
| Visina | 17.5 mm |
| Dužina | 11.5 mm |
| Širina | 9 mm |
| Izlazni napon (max.) | 3.3 V |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Pretvarači serije N78-2 su visokoučinkoviti preklopni regulatori prikladni kao zamjena za linearne regulatore LM78xx/LM79xx, a čiji je raspored pinova kompatibilan s integriranim krugovima LM78xx/LM79xx. Jedna od glavnih značajki je da pretvarači mogu raditi u krugu s pozitivnim ili negativnim izlaznim naponom, ovisno o primjeni. Također ima visoku učinkovitost do 96%, što znači mali gubitak snage, širok raspon radne temperature od -40°C do +85°C bez dodatnog hladnjaka, usklađenost s EN55032 klasom zračenja B bez vanjskih komponenti itd.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





