MEAN WELL RPB-1600-24CAN ugradbeni AC/DC adapter napajanja 48 V 21 A 1008 W Content 1 kom.
- Kataloški br:
- 3435601 - 62
- Oznaka:
- RPB-1600-24CAN
- EAN:
- 4021087104517
- Kataloški br:
- 3435601 - 62
- Oznaka:
- RPB-1600-24CAN
- EAN:
- 4021087104517
MEAN WELL RPB-1600-24CAN ugradbeni AC/DC adapter napajanja 48 V 21 A 1008 W Content 1 kom.
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Podesivi izlazni napon, programabilna izlazna struja, daljinska funkcija, AUX napajanje, DC OK signal, bez ventilatora, DC kompatibilan, programabilni izlazni napon
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ugradbeni AC/DC adapter napajanja |
| Tip | RPB-1600-24CAN |
| Ulazni napon (min.) | 90 V |
| Ulazni napon (maks.) | 305 V |
| Izlazni napon | 48 V |
| Izlazna struja maks. | 21 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 21 A |
| Učinkovitost (maks.) | 96 % |
| Snaga | 1008 W |
| Priključak | pletenica |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Radna temperatura (maks.) | 70 °C |
| dim. | (D x Š x V) 310 x 144 x 48.5 mm |
| Visina | 48.5 mm |
| Dužina | 310 mm |
| Širina | 144 mm |
| Izlazni napon (max.) | 48 V |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
HEP-1000 je AC/DC napajanje i punjač baterija od 1000 W koji se odlikuje izvanrednom sposobnošću rada u vrlo vlažnim, prašnjavim, masnim i vibracijama bogatim okruženjima. Cijela serija smještena je u aluminijsko kućište i potpuno je obložena silikonom koji provodi toplinu. S rasponom ulaznog AC napona od 90-305VAC, cijela serija nudi DC izlazne napone od 24V, 48V i 100V. Osim visoke učinkovitosti do 96%, cijela serija radi od -40°C do 70°C s konvekcijom zraka bez ventilatora. HEP-1000 ima potpune zaštitne funkcije i 10G antivibracijske mogućnosti; u skladu je s međunarodnim sigurnosnim propisima kao što su TUV EN62368-1 UL62368-1, a dizajn je u skladu sa zahtjevima EN61558-1 i EN60335-1. Serija HEP-1000 služi kao visokoučinkovito rješenje za napajanje za razne industrijske primjene napajanja i punjenja.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





