MEAN WELL RSDW60G-24 DC/DC pretvarač za tiskano vezje 2.5 A 60 W Broj izlaza: 1 x Content kom.
- Kataloški br:
- 2900549 - 62
- Oznaka:
- RSDW60G-24
- EAN:
- 4021087074483
- Kataloški br:
- 2900549 - 62
- Oznaka:
- RSDW60G-24
- EAN:
- 4021087074483
MEAN WELL RSDW60G-24 DC/DC pretvarač za tiskano vezje 2.5 A 60 W Broj izlaza: 1 x Content kom.
200.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
200.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač za tiskano vezje |
| Tip | RSDW60G-24 |
| Ulazni napon (min.) | 18 V |
| Ulazni napon (maks.) | 75 V |
| Broj izlaza | 1 x |
| Izlazna struja maks. | 2.5 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 2.5 A |
| Učinkovitost (maks.) | 92 % |
| Snaga | 60 W |
| Izoalcijski napon | 1.600 V |
| Priključak | THT |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Radna temperatura (maks.) | +85 °C |
| dim. | (D x Š x V) 50.8 x 25.4 x 10.5 mm |
| Visina | 10.5 mm |
| Dužina | 50.8 mm |
| Širina | 25.4 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Izlazni napon (max.) | 26.4 V/DC |
| Izlazni napon (min.) | 21.6 V/DC |
| Težina | 37.6 g |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





