MEAN WELL RSP-1600-27CAN AC/DC pretvarač 48 V 53.5 A 1608 W Content 1 kom.
- Kataloški br:
- 3435604 - 62
- Oznaka:
- RSP-1600-27CAN
- EAN:
- 4021087104487
- Kataloški br:
- 3435604 - 62
- Oznaka:
- RSP-1600-27CAN
- EAN:
- 4021087104487
MEAN WELL RSP-1600-27CAN AC/DC pretvarač 48 V 53.5 A 1608 W Content 1 kom.
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Podesivi izlazni napon, Programabilni izlazni napon, Programabilna izlazna struja, Pomoćno napajanje, Daljinska funkcija, Daljinsko očitavanje, DC OK signal, DC kompatibilno
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | AC/DC pretvarač |
| Tip | RSP-1600-27CAN |
| Ulazni napon (min.) | 90 V |
| Ulazni napon (maks.) | 264 V |
| Izlazni napon | 48 V |
| Izlazna struja maks. | 53.5 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 53.5 A |
| Učinkovitost (maks.) | 93 % |
| Snaga | 1608 W |
| Priključak | vijčana stezaljka |
| Radna temperatura (min.) | -30 °C |
| Radna temperatura (maks.) | 70 °C |
| dim. | (D x Š x V) 300 x 85 x 41 mm |
| Visina | 41 mm |
| Dužina | 300 mm |
| Širina | 85 mm |
| Izlazni napon (max.) | 48 V |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
RSP-1600 je AC/DC napajanje s izlaznom snagom od 1,6 kW, niskim profilom i visokom gustoćom snage do 25 W/inch. Ova serija radi na ulaznim naponima od 90-264 VAC i nudi istosmjerne izlazne napone koji su najpotrebniji u industriji. Svaki model hladi se termostatski kontroliranim ventilatorom. Osim toga, RSP-1600 nudi veliku fleksibilnost dizajna putem raznih ugrađenih funkcija, kao što su programiranje izlaza, aktivna paralelna funkcija, daljinsko uključivanje/isključivanje, pomoćno napajanje itd.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





