MEAN WELL RSP-1600-48CAN AC/DC pretvarač 28.8 V 55 A 1600 W Content 1 kom.
- Kataloški br:
- 3435605 - 62
- Oznaka:
- RSP-1600-48CAN
- EAN:
- 4021087104470
- Kataloški br:
- 3435605 - 62
- Oznaka:
- RSP-1600-48CAN
- EAN:
- 4021087104470
MEAN WELL RSP-1600-48CAN AC/DC pretvarač 28.8 V 55 A 1600 W Content 1 kom.
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- DC kompatibilnost, podesivi izlazni napon, AUX napajanje, daljinska funkcija, programabilna izlazna struja, DC OK signal, paralelna funkcija
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | AC/DC pretvarač |
| Tip | RSP-1600-48CAN |
| Ulazni napon (min.) | 90 V |
| Ulazni napon (maks.) | 264 V |
| Izlazni napon | 28.8 V |
| Izlazna struja maks. | 55 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 55 A |
| Učinkovitost (maks.) | 92 % |
| Snaga | 1600 W |
| Priključak | vijčana stezaljka |
| Radna temperatura (min.) | -30 °C |
| Radna temperatura (maks.) | 70 °C |
| dim. | (D x Š x V) 300 x 85 x 41 mm |
| Visina | 41 mm |
| Dužina | 300 mm |
| Širina | 85 mm |
| Izlazni napon (max.) | 28.8 V |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
RPB-1600 je AC/DC punjač s izlaznom snagom od 1,6 kW i visokom gustoćom snage do 25 W/in³. U svaki model integrirane su tri unaprijed definirane krivulje punjenja, posebno za olovne akumulatore. Zahvaljujući komunikacijskom protokolu PMBus i CANBus, dodatna krivulja može se programirati za druge vrste baterija, kao što su litij-ionske baterije. Svaki model hladi se termostatski kontroliranim ventilatorom. Osim toga, RPB-1600 nudi razne zaštitne mehanizme koji pružaju najbolju sigurnost za širok raspon primjena.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





