MEAN WELL SCW08W8-09 DC/DC pretvarač 24 V 9 V 0.889 A 8 W Content 1 kom.
- Kataloški br:
- 3556709 - 62
- Oznaka:
- SCW08W8-09
- EAN:
- 4021087108799
- Kataloški br:
- 3556709 - 62
- Oznaka:
- SCW08W8-09
- EAN:
- 4021087108799
MEAN WELL SCW08W8-09 DC/DC pretvarač 24 V 9 V 0.889 A 8 W Content 1 kom.
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač |
| Tip | SCW08W8-09 |
| Nazivni napon | 24 V |
| Ulazni napon (min.) | 9 V |
| Ulazni napon (maks.) | 75 V |
| Izlazni napon | 9 V |
| Izlazna struja maks. | 0.889 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 889 mA |
| Snaga | 8 W |
| Kućište | DIP-24 |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Radna temperatura (maks.) | 90 °C |
| dim. | (D x Š x V) 31.8 x 20.3 x 12.2 mm |
| Visina | 12.2 mm |
| Dužina | 31.8 mm |
| Širina | 20.3 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Težina | 17.5 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Serija SCW08W8 je izolirani i regulirani DC/DC pretvarački modul od 8 W s DIP24 kućištem. Imaju međunarodne standardne pinove, visoku učinkovitost do 86%, širok raspon radne temperature od -40 do +90 °C, izolacijski napon od 3 kVde I/PO/P, usklađenost sa standardom BS EN/EN55032 klase A bez dodatnih komponenti, zaštitu od kratkog spoja u kontinuiranom radu, izuzetno širok ulazni raspon od 8:1 (9–75 V) i različite izlazne napone: 3,3 V/5 V/9 V/12 V/15 V za jedan izlaz. Prikladni su za sve vrste sustava, npr. u industrijskom upravljanju, telekomunikacijama, arhitekturama distribuiranog napajanja itd.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





