MEAN WELL SCW12W8-09 DC/DC pretvarač 24 V 9 V 1.300 A 12 W Content 1 kom.
- Kataloški br:
- 3556717 - 62
- Oznaka:
- SCW12W8-09
- EAN:
- 4021087108744
- Kataloški br:
- 3556717 - 62
- Oznaka:
- SCW12W8-09
- EAN:
- 4021087108744
MEAN WELL SCW12W8-09 DC/DC pretvarač 24 V 9 V 1.300 A 12 W Content 1 kom.
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač |
| Tip | SCW12W8-09 |
| Nazivni napon | 24 V |
| Ulazni napon (min.) | 9 V |
| Ulazni napon (maks.) | 75 V |
| Izlazni napon | 9 V |
| Izlazna struja maks. | 1.300 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 1.3 A |
| Snaga | 12 W |
| Kućište | DIP-24 |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Radna temperatura (maks.) | 85 °C |
| dim. | (D x Š x V) 31.8 x 20.3 x 12.2 mm |
| Visina | 12.2 mm |
| Dužina | 31.8 mm |
| Širina | 20.3 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Težina | 17.5 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Serija SCW12W8 uključuje izolirane i regulirane DC/DC pretvaračke module od 12 W u DIP24 kućištu. Odlikuju se međunarodnim standardnim spajanjem pinova, visokom učinkovitošću do 87%, širokim rasponom radne temperature od -40 do +85 °C, izolacijskim naponom od 3 kVde I/PO/P, usklađenošću s BS EN/EN55032 klasa A bez dodatnih komponenti, kontinuiranom zaštitom od kratkog spoja, ultra širokim ulaznim rasponom 8:1 (9-75 V) i različitim izlaznim naponima (3,3 V/5 V/9 V/12 V/15 V za pojedinačne izlaze) prikladnim za sve vrste sustava, kao što su industrijski upravljački sklopovi, telekomunikacije, distribuirane energetske arhitekture itd.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





