MEAN WELL SCWN03W8-03 DC/DC pretvarač 24 V 3.3 V 0.600 A 3 W Content 1 kom.
- Kataloški br:
- 3556693 - 62
- Oznaka:
- SCWN03W8-03
- EAN:
- 4021087108669
- Kataloški br:
- 3556693 - 62
- Oznaka:
- SCWN03W8-03
- EAN:
- 4021087108669
MEAN WELL SCWN03W8-03 DC/DC pretvarač 24 V 3.3 V 0.600 A 3 W Content 1 kom.
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač |
| Tip | SCWN03W8-03 |
| Nazivni napon | 24 V |
| Ulazni napon (min.) | 9 V |
| Ulazni napon (maks.) | 75 V |
| Izlazni napon | 3.3 V |
| Izlazna struja maks. | 0.600 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 600 mA |
| Snaga | 3 W |
| Kućište | DIP-24 |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Radna temperatura (maks.) | 95 °C |
| dim. | (D x Š x V) 31.8 x 20.3 x 10.2 mm |
| Visina | 10.2 mm |
| Dužina | 31.8 mm |
| Širina | 20.3 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Težina | 12.5 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Serija SCWN03W8 su izolirani i regulirani 3W DC/DC pretvarački moduli u DIP24 kućištu. Karakterizira ih spajanje pinova prema međunarodnim standardima, visoka učinkovitost do 84%, veliki raspon radne temperature od -40 do +95 °C, izolacijski napon od 3 kVdc između ulaza i izlaza, usklađenost sa standardom BS EN/EN55032 (klasa zračenja B) bez dodatnih komponenti, zaštita od kratkog spoja u kontinuiranom radu, izuzetno širok raspon ulaznog napona od 8:1 (9 do 75 V) i različiti izlazni naponi: 3,3 V/5 V/12 V/15 V za jedan izlaz. Prikladni su za sve vrste sustava, npr. u industrijskom upravljanju, telekomunikacijama, arhitekturama distribuiranog napajanja itd.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





