MEAN WELL SCWN06W8-03 DC/DC pretvarač 24 V 3.3 V 1.200 A 6 W Content 1 kom.
- Kataloški br:
- 3556700 - 62
- Oznaka:
- SCWN06W8-03
- EAN:
- 4021087108621
- Kataloški br:
- 3556700 - 62
- Oznaka:
- SCWN06W8-03
- EAN:
- 4021087108621
MEAN WELL SCWN06W8-03 DC/DC pretvarač 24 V 3.3 V 1.200 A 6 W Content 1 kom.
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač |
| Tip | SCWN06W8-03 |
| Nazivni napon | 24 V |
| Ulazni napon (min.) | 9 V |
| Ulazni napon (maks.) | 75 V |
| Izlazni napon | 3.3 V |
| Izlazna struja maks. | 1.200 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 1.2 A |
| Snaga | 6 W |
| Kućište | DIP-24 |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Radna temperatura (maks.) | 95 °C |
| dim. | (D x Š x V) 31.8 x 20.3 x 10.2 mm |
| Visina | 10.2 mm |
| Dužina | 31.8 mm |
| Širina | 20.3 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Težina | 12.5 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Serija SCWN06W8 sadrži izolirane i regulirane DC/DC pretvaračke module od 6 W u DIP24 kućištu. Imaju pinove koji su u skladu s međunarodnim standardima, visoku učinkovitost do 86%, širok raspon radne temperature od -40 do +95 °C, izolacijski napon od 3 kV DC između ulaza i izlaza, usklađenost s BS EN/EN55032 klasa B bez dodatnih komponenti, kontinuiranu zaštitu od kratkog spoja, izuzetno širok ulazni raspon od 8:1 (9–75 V) i različite izlazne napone: 3,3 V/5 V/12 V/15 V za jedan izlaz, što ih čini prikladnima za sve vrste sustava, kao što su industrijsko upravljanje, telekomunikacije, distribuirana arhitektura napajanja itd.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





