MEAN WELL SKM30F-12N DC/DC pretvarač za tiskano vezje 2.5 A 30 W Broj izlaza: 1 x Content kom.
- Kataloški br:
- 2900518 - 62
- Oznaka:
- SKM30F-12N
- EAN:
- 4021087085403
- Kataloški br:
- 2900518 - 62
- Oznaka:
- SKM30F-12N
- EAN:
- 4021087085403
MEAN WELL SKM30F-12N DC/DC pretvarač za tiskano vezje 2.5 A 30 W Broj izlaza: 1 x Content kom.
120.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
120.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač za tiskano vezje |
| Tip | SKM30F-12N |
| Ulazni napon (min.) | 6 V |
| Ulazni napon (maks.) | 36 V |
| Broj izlaza | 1 x |
| Izlazna struja maks. | 2.5 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 2.5 A |
| Učinkovitost (maks.) | 87 % |
| Snaga | 30 W |
| Izoalcijski napon | 3.000 V |
| Priključak | THT |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Radna temperatura (maks.) | +90 °C |
| dim. | (D x Š x V) 50.8 x 25.4 x 11.2 mm |
| Visina | 11.2 mm |
| Dužina | 50.8 mm |
| Širina | 25.4 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Izlazni napon (max.) | 13.2 V/DC |
| Izlazni napon (min.) | 10.8 V/DC |
| Težina | 31 g |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





