MEAN WELL SKMW15F-15 DC/DC pretvarač za tiskano vezje 1 A 15 W Broj izlaza: 1 x Content kom.
- Kataloški br:
- 2900505 - 62
- Oznaka:
- SKMW15F-15
- EAN:
- 4021087074001
- Kataloški br:
- 2900505 - 62
- Oznaka:
- SKMW15F-15
- EAN:
- 4021087074001
MEAN WELL SKMW15F-15 DC/DC pretvarač za tiskano vezje 1 A 15 W Broj izlaza: 1 x Content kom.
95.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
95.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač za tiskano vezje |
| Tip | SKMW15F-15 |
| Ulazni napon (min.) | 9 V |
| Ulazni napon (maks.) | 36 V |
| Broj izlaza | 1 x |
| Izlazna struja maks. | 1 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 1 A |
| Učinkovitost (maks.) | 87 % |
| Snaga | 15 W |
| Izoalcijski napon | 3.000 V |
| Priključak | THT |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Radna temperatura (maks.) | +85 °C |
| dim. | (D x Š x V) 25.4 x 25.4 x 10.2 mm |
| Visina | 10.2 mm |
| Dužina | 25.4 mm |
| Širina | 25.4 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Izlazni napon (max.) | 16.5 V/DC |
| Izlazni napon (min.) | 13.5 V/DC |
| Težina | 20 g |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





