MEAN WELL SMU01L-09N DC/DC pretvarač 0.111 A Broj izlaza: 1 x Content 1 kom.
- Kataloški br:
- 3431168 - 62
- Oznaka:
- SMU01L-09N
- EAN:
- 4021087106573
- Kataloški br:
- 3431168 - 62
- Oznaka:
- SMU01L-09N
- EAN:
- 4021087106573
MEAN WELL SMU01L-09N DC/DC pretvarač 0.111 A Broj izlaza: 1 x Content 1 kom.
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač |
| Tip | SMU01L-09N |
| Ulazni napon (min.) | 4.5 V |
| Broj izlaza | 1 x |
| Izlazna struja maks. | 0.111 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 111 mA |
| Učinkovitost (maks.) | 85 % |
| Kućište | SIP-4 |
| Priključak | THT |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Radna temperatura (maks.) | +150 °C |
| dim. | (D x Š x V) 11.7 x 6 x 10.2 mm |
| Visina | 10.2 mm |
| Dužina | 11.7 mm |
| Širina | 6 mm |
| Izlazni napon (max.) | 9 V |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Serija SMU01-N je neregulirani DC/DC pretvarač od 1 W u standardnom SIP4 plastičnom kućištu s ulaznim naponom u rasponu od +10%. Ima izolirani napon od 1500 VDC, izuzetno nisku struju praznog hoda i širok raspon radne temperature od -40 do +105 °C te je prikladan za sve vrste sustava, kao što su industrijski upravljački sustavi, automatizacijska tehnologija itd.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





