MEAN WELL SPA01W8-03 DC/DC pretvarač 0.300 A 1 W Content 1 kom.
- Kataloški br:
- 3556669 - 62
- Oznaka:
- SPA01W8-03
- EAN:
- 4021087107556
- Kataloški br:
- 3556669 - 62
- Oznaka:
- SPA01W8-03
- EAN:
- 4021087107556
MEAN WELL SPA01W8-03 DC/DC pretvarač 0.300 A 1 W Content 1 kom.
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač |
| Tip | SPA01W8-03 |
| Izlazna struja maks. | 0.300 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 300 mA |
| Snaga | 1 W |
| Kućište | SIP-6 |
| dim. | (D x Š x V) 17.4 x 7.75 x 11.1 mm |
| Visina | 11.1 mm |
| Dužina | 17.4 mm |
| Širina | 7.75 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Izlazni napon (max.) | 3.3 V |
| Težina | 3 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Serija SPA01W8 je 1W izolirani i regulirani DC-DC pretvarač modularnog tipa s SIP6 kućištem. Odlikuje se međunarodnim standardnim rasporedom pinova, visokom učinkovitošću do 80%, širokim rasponom radne temperature od -40 do 95°C, izolacijskim naponom od 1,5 kV DC između ulaza i izlaza, usklađenošću sa standardom BS EN/EN55032 za zračenu EMC klasu A bez dodatnih komponenti, zaštitom od preopterećenja i kratkog spoja za kontinuirani rad itd. Modeli pokrivaju ulazni raspon od 9-75 VDC sa širokim omjerom ulaznog napona od 8:1 i nude različite izlazne napone od 3,3 V/5 V/9 V/12 V/15 V/24 V, pogodne za sve vrste sustava, kao što su industrijsko upravljanje, telekomunikacije, distribuirana energetska arhitektura i tako dalje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





