MEAN WELL SPAN02W8-15 DC/DC pretvarač 15 V 0.134 A 2 W Content 1 kom.
- Kataloški br:
- 3556678 - 62
- Oznaka:
- SPAN02W8-15
- EAN:
- 4021087107648
- Kataloški br:
- 3556678 - 62
- Oznaka:
- SPAN02W8-15
- EAN:
- 4021087107648
MEAN WELL SPAN02W8-15 DC/DC pretvarač 15 V 0.134 A 2 W Content 1 kom.
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač |
| Tip | SPAN02W8-15 |
| Izlazni napon | 15 V |
| Izlazna struja maks. | 0.134 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 134 mA |
| Snaga | 2 W |
| Kućište | SIP-8 |
| dim. | (D x Š x V) 21.8 x 9.2 x 11.1 mm |
| Visina | 11.1 mm |
| Dužina | 21.8 mm |
| Širina | 9.2 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Težina | 4.8 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Serija SPAN02W8 sastoji se od izoliranih i reguliranih 2W DC/DC pretvarača modularne izvedbe u SIP8 kućištu. Imaju međunarodni standardni raspored pinova, visoku učinkovitost do 83%, širok raspon radne temperature od -40 do +95°C, izolacijski napon 3kVdc I/PO/P, usklađenost s BS EN/EN55032 klasom zračenja A bez dodatnih komponenti, zaštitu od preopterećenja i kontinuiranog kratkog spoja itd. Modeli imaju ultra širok ulazni raspon od 9-75Vdc, omjer ulaznog napona 8:1 i različite izlazne napone (3,3V/5V/12V/15V) pogodne za sve vrste sustava, kao što su industrijski upravljački sklopovi, telekomunikacije, distribuirane energetske arhitekture itd.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





