MEAN WELL SPB09W8-15 DC/DC pretvarač 15 V 0.600 A 9 W Content 1 kom.
- Kataloški br:
- 3556683 - 62
- Oznaka:
- SPB09W8-15
- EAN:
- 4021087107693
- Kataloški br:
- 3556683 - 62
- Oznaka:
- SPB09W8-15
- EAN:
- 4021087107693
MEAN WELL SPB09W8-15 DC/DC pretvarač 15 V 0.600 A 9 W Content 1 kom.
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač |
| Tip | SPB09W8-15 |
| Izlazni napon | 15 V |
| Izlazna struja maks. | 0.600 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 600 mA |
| Snaga | 9 W |
| Kućište | SIP-8 |
| dim. | (D x Š x V) 24 x 9.6 x 11.2 mm |
| Visina | 11.2 mm |
| Dužina | 24 mm |
| Širina | 9.6 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Težina | 5 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Serija SPB0O9W8 je izolirani i regulirani DC/DC pretvarač modularnog tipa od 9 W u SIP8 kućištu. Imaju međunarodne standardne pinove, visoku učinkovitost do 87%, širok raspon radne temperature od -40 do +90°C, izolacijski napon 1,5 kVdc I/PO/P, kontinuiranu zaštitu od kratkog spoja itd. Modeli prihvaćaju različite ulazne napone od 9 do 75 Vdc s ultra širokim ulaznim rasponom 8:1 i različite izlazne napone od 3,3 V/5 V/9 V/12 V/15 V/24 V za jedan izlaz, što ih čini prikladnima za sve vrste sustava, kao što su industrijsko upravljanje, telekomunikacije, distribuirana arhitektura napajanja i tako dalje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





