MEAN WELL SPBW03W8-12 DC/DC pretvarač 12 V 0.250 A 3 W Content 1 kom.
- Kataloški br:
- 3556687 - 62
- Oznaka:
- SPBW03W8-12
- EAN:
- 4021087107730
- Kataloški br:
- 3556687 - 62
- Oznaka:
- SPBW03W8-12
- EAN:
- 4021087107730
MEAN WELL SPBW03W8-12 DC/DC pretvarač 12 V 0.250 A 3 W Content 1 kom.
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač |
| Tip | SPBW03W8-12 |
| Izlazni napon | 12 V |
| Izlazna struja maks. | 0.250 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 250 mA |
| Snaga | 3 W |
| Kućište | SIP-8 |
| dim. | (D x Š x V) 21.8 x 9.2 x 11.1 mm |
| Visina | 11.1 mm |
| Dužina | 21.8 mm |
| Širina | 9.2 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Težina | 4.8 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Serija SPBWO03W8 je izolirani i regulirani 3W modul DC-DC pretvarača s SIP8 kućištem. Ima međunarodne standardne pinove, visoku učinkovitost do 85%, širok raspon radne temperature od -40° do +90°C, izolacijski napon 3KVde I/PO/P, usklađenost s BS EN/EN55032 zračenom klasom A bez dodatnih komponenti, kontinuiranu zaštitu od kratkog spoja itd. SPBW03W8 ima ultra širok ulazni raspon od 8:1 (9-75Vdc) i različite izlazne napone: 3,3V/5V/12V/15V za jedan izlaz, što ga čini prikladnim za sve vrste sustava, kao što su industrijsko upravljanje, telekomunikacije, distribuirani energetski sustavi itd.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





