MEAN WELL SPBW06W8-12 DC/DC pretvarač 12 V 0.500 A 6 W Content 1 kom.
- Kataloški br:
- 3556691 - 62
- Oznaka:
- SPBW06W8-12
- EAN:
- 4021087107778
- Kataloški br:
- 3556691 - 62
- Oznaka:
- SPBW06W8-12
- EAN:
- 4021087107778
MEAN WELL SPBW06W8-12 DC/DC pretvarač 12 V 0.500 A 6 W Content 1 kom.
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač |
| Tip | SPBW06W8-12 |
| Izlazni napon | 12 V |
| Izlazna struja maks. | 0.500 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 500 mA |
| Snaga | 6 W |
| Kućište | SIP-8 |
| dim. | (D x Š x V) 21.8 x 9.2 x 11.1 mm |
| Visina | 11.1 mm |
| Dužina | 21.8 mm |
| Širina | 9.2 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Težina | 4.8 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Serija SPBW06W8 je izolirani i regulirani DC-DC pretvarač od 6 W u SIP8 kućištu. Odlikuje se međunarodnim standardnim rasporedom pinova, visokom učinkovitošću do 87%, širokim rasponom radne temperature od -40 do +85°C, izolacijskim naponom od 3kVdc I/PO/P, usklađenošću s BS EN/EN55032 zračenom klasom A/B s dodatnim komponentama, kontinuiranom zaštitom od kratkog spoja itd. SPBW06W8 ima ultra širok ulazni raspon od 8:1 (9-75Vdc) i različite izlazne napone, +3,3V/+5V/+12V/+15V, što ga čini prikladnim za sve vrste sustava, kao što su industrijsko upravljanje, telekomunikacije, distribuirane energetske arhitekture itd.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





