MEAN WELL UHP-2500-24CAN AC/DC pretvarač 24 V 104.2 A 2500.8 W
- Kataloški br:
- 3435845 - 62
- Oznaka:
- UHP-2500-24CAN
- EAN:
- 4021087053020
- Kataloški br:
- 3435845 - 62
- Oznaka:
- UHP-2500-24CAN
- EAN:
- 4021087053020
MEAN WELL UHP-2500-24CAN AC/DC pretvarač 24 V 104.2 A 2500.8 W
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlaz 24 V / 104.2 A
- Snaga 2500.8 W
- vijčana stezaljka
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | AC/DC pretvarač |
| Ulazni napon (maks.) | 264 V/AC |
| Izlazna struja maks. | 104.2 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 104.2 A |
| Ulazni napon (min.) | 90 V/AC |
| dim. | (D x Š x V) 310 x 140 x 60 mm |
| Izlazni napon (max.) | 24 V |
| Priključak | vijčana stezaljka |
| Snaga | 2500.8 W |
| Radna temperatura (maks.) | 70 °C |
| Radna temperatura (min.) | -30 °C |
| Širina | 140 mm |
| Visina | 60 mm |
| Dužina | 310 mm |
| Tip | UHP-2500-24CAN |
Opis
Opis
UHP-2500 je napajanje s jednim izlazom od 2500 W i niskim profilom od 60 mm. S ulaznim rasponom napona od 90-264VAGC, cijela serija nudi izlazne napone od 24V, 36V i 48V. Uz visoku učinkovitost do 96%, cijela serija radi od -30°C do 70°C s konvekcijom zraka bez ventilatora. UHP-2500 ima potpune zaštitne funkcije i 2G antivibracijske mogućnosti. Ispunjava međunarodne sigurnosne propise kao što su TUV BS EN/EN62368-1, UL62368-1, a električni dizajn je u skladu s BS EN/EN61558-1 i BS EN/EN60335-1. Serija UHP-2500 služi kao visokoučinkovito rješenje za napajanje za razne industrijske primjene.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





