Mean Well UHP-500R-12 ugradbeni AC/DC adapter napajanja 41.7 A 500.4 W 12 V/DC podesivi izlazni napon
Kataloški br:
Oznaka:
UHP-500R-12
Oznaka:
UHP-500R-12
Main product image
Varijante
Izdvojeno & Detalji
  • zatvoreni dizajn (U-nosač)
  • Univerzalni ulaz
  • tanak i ravan profil (31 mm)
  • Divan dizajn, 500W konvekcije
  • Zaštita od preopterećenja ograničenjem struje, isključite se nakon 5s
  • ugrađeni PFC krug
  • 150% najvećeg nosivosti (100 ms)
  • zaštićen od kratkog spoja, preopterećenja, prenapona, pretemperature
  • DC OK signal i funkcija redundancije
  • Radna visina do 5000m
  • LED zaslon za uključivanje
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Broj izlaza
1 x
Dim.
(D x Š x V) 232 x 81 x 31 mm
Duljina
232 mm
Izlazna struja (maks.)
41.7 A
Izlazna struja (max) - zaokružena
41.7 A
Izlazni napon (maks.)
12 V/DC
Izvođenje
500.4 W
MTBF
168000h
PFC
Da
Posebnosti
Izlazni napon podesiv
Radna temperatura (maks.)
+70 °C
Radna temperatura (min.)
-30 °C
Širina
81 mm
Težina
905 g
Tip
UHP-500R-12
Ulazni napon (maks.)
264 V/AC
Ulazni napon (min.)
90 V/AC
Veza
vijčani terminal
Visina
31 mm
Vrsta proizvoda
AC/DC ugrađeno napajanje
Opis
Opis
Sa novo dodanim kontaktno hlađenim i bez ventilatora napajanjem iz serije UHP-500, MEAN WELL zaokružuje izlaznu snagu UHP porodice na 500W.
Napajanja iz serije UHP-500 nude ravan dizajn U-nosača s niskim profilom od 31 mm. Serija ima visoku učinkovitost do 96% i visoku radnu temperaturu do -30 do + 70 ° C. UHP-500R verzija također ima DC OK signal i funkciju redundance.