MEAN WELL XDR-150E-36 DIN-napajanje (DIN-letva) 36 V 4.33 A 155.9 W Content 1 kom.
- Kataloški br:
- 3431208 - 62
- Oznaka:
- XDR-150E-36
- EAN:
- 4021087106696
- Kataloški br:
- 3431208 - 62
- Oznaka:
- XDR-150E-36
- EAN:
- 4021087106696
MEAN WELL XDR-150E-36 DIN-napajanje (DIN-letva) 36 V 4.33 A 155.9 W Content 1 kom.
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DIN-napajanje (DIN-letva) |
| Ulazni napon (min.) | 85 V |
| Ulazni napon (maks.) | 264 V |
| Izlazna struja maks. | 4.33 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 4.33 A |
| Snaga | 155.9 W |
| Izlazni napon (nom.) | 36 V |
| Priključak | vijčana stezaljka |
| dim. | (D x Š x V) 116 x 30 x 125.2 mm |
| Izlazni napon (max.) | 36 V |
| Radna temperatura (maks.) | +70 °C |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Proizvođač-br. dijela | XDR-150E-36 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Širina | 30 mm |
| Visina | 125.2 mm |
| Dužina | 116 mm |
| Vrsta zaštite | zaštitni razred I |
| Maks. temperatura | -40 °C |
| Min. temperatura | +70 °C |
| Tip | XDR-150E-36 |
| Stupanj učinkovitosti | 91 % |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





