MEAN WELL XDR-240E-12 DIN-napajanje (DIN-letva) 12 V 20 A 240 W Content 1 kom.
- Kataloški br:
- 3431210 - 62
- Oznaka:
- XDR-240E-12
- EAN:
- 4021087106719
- Kataloški br:
- 3431210 - 62
- Oznaka:
- XDR-240E-12
- EAN:
- 4021087106719
MEAN WELL XDR-240E-12 DIN-napajanje (DIN-letva) 12 V 20 A 240 W Content 1 kom.
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DIN-napajanje (DIN-letva) |
| Ulazni napon (min.) | 85 V |
| Ulazni napon (maks.) | 264 V |
| Izlazna struja maks. | 20 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 20 A |
| Snaga | 240 W |
| Izlazni napon (nom.) | 12 V |
| Priključak | vijčana stezaljka |
| dim. | (D x Š x V) 116 x 40 x 125.2 mm |
| Izlazni napon (max.) | 12 V |
| Radna temperatura (maks.) | +70 °C |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Proizvođač-br. dijela | XDR-240E-12 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Širina | 40 mm |
| Visina | 125.2 mm |
| Dužina | 116 mm |
| Vrsta zaštite | zaštitni razred I |
| Maks. temperatura | -40 °C |
| Min. temperatura | +70 °C |
| Tip | XDR-240E-12 |
| Stupanj učinkovitosti | 94 % |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





