MEAN WELL XDR-75E-24 DIN-napajanje (DIN-letva) 24 V 3.2 A 76.8 W Content 1 kom.
- Kataloški br:
- 3431219 - 62
- Oznaka:
- XDR-75E-24
- EAN:
- 4021087106801
- Kataloški br:
- 3431219 - 62
- Oznaka:
- XDR-75E-24
- EAN:
- 4021087106801
MEAN WELL XDR-75E-24 DIN-napajanje (DIN-letva) 24 V 3.2 A 76.8 W Content 1 kom.
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- DC-OK signal, DC kompatibilan, podesiv izlazni napon
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DIN-napajanje (DIN-letva) |
| Ulazni napon (min.) | 85 V |
| Ulazni napon (maks.) | 264 V |
| Izlazna struja maks. | 3.2 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 3.2 A |
| Snaga | 76.8 W |
| Izlazni napon (nom.) | 24 V |
| Priključak | vijčana stezaljka |
| dim. | (D x Š x V) 116 x 30 x 125.2 mm |
| Izlazni napon (max.) | 24 V |
| Radna temperatura (maks.) | +70 °C |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Proizvođač-br. dijela | XDR-75E-24 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Širina | 30 mm |
| Visina | 125.2 mm |
| Dužina | 116 mm |
| Vrsta zaštite | zaštitni razred I |
| Maks. temperatura | -40 °C |
| Min. temperatura | +70 °C |
| Tip | XDR-75E-24 |
| Stupanj učinkovitosti | 90 % |
Opis
Opis
Serija XDR-480E je ekonomično i ultra tanko industrijsko AC/DC napajanje za DIN šinu od 480 W. Glavne značajke ove serije uključuju tanko kućište od 48 mm koje štedi prostor za ugradnju u krajnjem sustavu i ultra širok ulazni raspon od 85-264 Vac, pogodan za upotrebu diljem svijeta. Maksimalna učinkovitost od 96% i niska potrošnja energije u stanju pripravnosti< 1,2 W osigurava uštedu energije i smanjenje emisije ugljičnog dioksida. Ima ugrađeni izlaz konstantne struje, dizajn bez ventilatora, širok raspon radne temperature od -40 do +70°C (do +50°C pri punom opterećenju); usklađenost s OVOIlI standardima; paralelni rad do 1920 W; ugrađeni DC OK signal. S opsežnim zaštitnim značajkama i potpunim sigurnosnim certifikatima, serija XDR-480E je kompaktno, snažno i vrlo pouzdano napajanje za DIN šinu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





