MEAN WELL XTR-240-24 DIN-napajanje (DIN-letva) 240 W
- Kataloški br:
- 3557943 - 62
- Oznaka:
- XTR-240-24
- EAN:
- 4021087107372
- Kataloški br:
- 3557943 - 62
- Oznaka:
- XTR-240-24
- EAN:
- 4021087107372
MEAN WELL XTR-240-24 DIN-napajanje (DIN-letva) 240 W
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlaz /
- Snaga 240 W
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DIN-napajanje (DIN-letva) |
| Ulazni napon (maks.) | 600 V/AC800 V/DC |
| Ulazni napon (min.) | 320 V/AC450 V/DC |
| dim. | (D x Š x V) 125 x 48 x 125.2 mm |
| Snaga | 240 W |
| Stupanj korisnosti do | 92.5 % |
| Razred zaštite | I |
| Izlazni napon 1 | 24 V |
| Izlazna struja 1 | 10.000 A |
| Radna temperatura (maks.) | 85 °C |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Težina | 800 g |
| Izol. napon | Izolacijski napon I/PO/P: 4.870 V Izolacijski napon I/P-FG: 2500 V Izolacijski napon O/P-FG: 500 V |
| Širina | 48 mm |
| Visina | 125.2 mm |
| Dužina | 125 mm |
| Tip | XTR-240-24 |
Opis
Opis
Serija XTR-240 je ultra tanko i vrlo pouzdano industrijsko AC/DC napajanje za DIN šinu od 240 W s trofaznim ulazom od 320-600 Vac. Ključne značajke ove serije uključuju tanko kućište od 48 mm koje štedi prostor u krajnjem sustavu, maksimalnu učinkovitost od 93,5% i nisku potrošnju energije u stanju pripravnosti.< 2,5 W za uštedu energije i smanjenje emisije ugljika. Nudi konstantnu izlaznu struju s do 150% vršne snage, dizajn bez ventilatora, ultra širok raspon radne temperature od -40 do +85°C (do +60°C pri punom opterećenju), usklađenost s OVCIII standardom, mogućnost paralelnog rada do 960W (na zahtjev) i ultra nisku ulaznu struju.< 10A, ugrađeni DC OK i O-prsten FET (opcionalno), PCB premaz pruža osnovnu zaštitu od vlage i prašine, te ima nekoliko terminalnih blokova koje možete izabrati. S opsežnim zaštitnim značajkama i potpunim sigurnosnim certifikatima, serija XTR-240 je kompaktno, snažno i izuzetno pouzdano napajanje za DIN šinu. - ZLOBNO
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





