MEAN WELL XTR-480-12PI DIN-napajanje (DIN-letva) 360 W
- Kataloški br:
- 3557929 - 62
- Oznaka:
- XTR-480-12PI
- EAN:
- 4021087107235
- Kataloški br:
- 3557929 - 62
- Oznaka:
- XTR-480-12PI
- EAN:
- 4021087107235
MEAN WELL XTR-480-12PI DIN-napajanje (DIN-letva) 360 W
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlaz /
- Snaga 360 W
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DIN-napajanje (DIN-letva) |
| Ulazni napon (maks.) | 600 V/AC800 V/DC |
| Ulazni napon (min.) | 320 V/AC450 V/DC |
| dim. | (D x Š x V) 125 x 63 x 125.2 mm |
| Snaga | 360 W |
| Stupanj korisnosti do | 93 % |
| Razred zaštite | I |
| Izlazni napon 1 | 12 V |
| Izlazna struja 1 | 30.000 A |
| Radna temperatura (maks.) | 85 °C |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Težina | 1300 g |
| Izol. napon | Izolacijski napon I/PO/P: 4.870 V Izolacijski napon I/P-FG: 2500 V Izolacijski napon O/P-FG: 500 V |
| Širina | 63 mm |
| Visina | 125.2 mm |
| Dužina | 125 mm |
| Tip | XTR-480-12PI |
Opis
Opis
Serija XTR-480 je ultra-plosko i vrlo pouzdano industrijsko AC/DC DIN napajanje od 480 W s trofaznim ulazom od 320-600 Vac. Ključne značajke ove serije uključuju tanko kućište od 63 mm koje štedi prostor za ugradnju u krajnjem sustavu, maksimalnu učinkovitost od 95,5% i nisku potrošnju energije u stanju pripravnosti.< 3,1 W putem daljinskog upravljača za uštedu energije i smanjenje emisije ugljika. Nudi konstantnu izlaznu struju s do 200% vršne snage; dizajn bez ventilatora, ultra širok raspon radne temperature od -40 do +85°C (do +60°C pri punom opterećenju), usklađenost s OVCIII standardom, mogućnost paralelnog rada do 1920 W, ultra niska struja uključivanja.< 10A, ugrađeni daljinski upravljač, DC OK i ORing FET, unutarnji premaz PCB-a pruža osnovnu zaštitu od vlage i prašine, te ima nekoliko priključnih blokova koje možete izabrati. S opsežnim zaštitnim značajkama i potpunim sigurnosnim certifikatima, serija XTR-480 je kompaktno, snažno i izuzetno pouzdano napajanje za DIN šinu. - ZLOBNO
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





