Mediatech Smartwatch, Android, 1.48'' touchscreen, Bluetooth 3.0
- Kataloški br:
- 8104250 - 62
- Oznaka:
- MT849
- Kataloški br:
- 8104250 - 62
- Oznaka:
- MT849
Mediatech Smartwatch, Android, 1.48'' touchscreen, Bluetooth 3.0
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Smartwatch Bluetooth 3.0
- Spajanje sa Android smartphone-ima preko bluetootha
- Uspostava poziva, prihvat/odbijanje poziva
- Informacija o primljenoj poruci
- Visinomjer, barometar, pedometar, alarm, štoperica, kalkulator, Sleep monitor funkcija
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Processor | MEDIATEK 6260 |
| Bežično sučelje | Bluetooth 3.0 |
| Ekran | TFT LCD 1.48 inča 128x128ppi |
| Touchscreen | da |
| Memorija | 128 MB |
| Audio | zvučnik i mikrofon |
| Baterija | litij-polimer 230mAh |
| Sučelje | Micro USB 2.0 |
| Napajanje | 5V 0.5A |
| Kompatibilno sa Android 4.2.X | da |
| Težina | 44 g |
| Dimenzije | 40x42x10 mm |
Opis
Opis
Opseg isporuke
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





