Megatron MT75414 MT75414 LED ugradna svjetiljka 50 W Boja svjetla (LED žarulja): bijela
- Kataloški br:
- 3361597 - 62
- Kataloški br:
- 3361597 - 62
Megatron MT75414 MT75414 LED ugradna svjetiljka 50 W Boja svjetla (LED žarulja): bijela
37.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
37.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 50 W
- Ukupan svjetlosni tok= 410 lm
- Boja svjetla= 2800 K
- bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED ugradna svjetiljka |
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Podnožak | GU10 |
| Snaga | 50 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 2800 K |
| Boja svjetla | bijela |
| Ukupan svjetlosni tok | 410 lm |
| Razred zaštite | II |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Boja | bijela |
| Materijal | aluminij |
| dim. | (Ø x V) 85 mm x 26.00 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Indeks reprodukcije boja | 80-89 |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Visina | 26.00 mm |
| Promjer | 85 mm |
| Izračun svjetlostnog toka | 410 lm |
| Dubina ugradnje | 24 mm |
| Nazivni napon | 230 V |
| Ugardbeni Ø | 68 mm |
| Broj polova | 2 |
Opis
Opis
Set sa žaruljom PAR16 i montažnim prstenom sa stropnim izrezom od 68 mm uključujući grla GU10 i GU5.3. Prikladno za komercijalnu i privatnu upotrebu. Dostupan u raznim bojama i oblicima. Može se zakretati za 30°.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





