Megatron MT76332 MT76332 LED stropna svjetiljka LED GX53 5 W crna
- Kataloški br:
- 3361672 - 62
- Kataloški br:
- 3361672 - 62
Megatron MT76332 MT76332 LED stropna svjetiljka LED GX53 5 W crna
77.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
77.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 5 W
- Ukupan svjetlosni tok= 360 lm
- Boja svjetla= 2700 K
- bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta proizvoda | LED stropna svjetiljka |
| Vrsta | LED |
| Podnožak | GX53 |
| Snaga po svjetiljci | 5 W |
| Snaga | 5 W |
| Razred zaštite | II |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Boja | crna |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Indeks reprodukcije boja | 80-89 |
| Boja svjetla | bijela |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Boja svjetla (kelvin) | 2700 K |
| Područje boje svjetla | 2700 K |
| Ukupan svjetlosni tok | 360 lm |
| Izračun svjetlostnog toka | 360 lm |
| Dubina ugradnje | 45 mm |
| Nazivni napon | 230 V |
| Ugardbeni Ø | 120 mm |
| Broj polova | 2 |
Opis
Opis
POWERLENS set crni. Svijetla i održivo zamjenjiva svjetiljka GX53 LED-POWERLENS u okretnoj ugradnoj svjetiljci s opružnim kopčama. Naglašeno osvjetljenje prostorija s kutom snopa od 60°. Briljantno svjetlo s niskim odbljeskom zahvaljujući pravim staklenim lećama. Ravni dizajn s dubinom ugradnje od samo 40 mm. Može se spojiti izravno na AC 220-240 volti.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





