Megatron MT76777 MT76777 LED ugradna svjetiljka 20 W Boja svjetla (LED žarulja): bijela
- Kataloški br:
- 3361720 - 62
- Kataloški br:
- 3361720 - 62
Megatron MT76777 MT76777 LED ugradna svjetiljka 20 W Boja svjetla (LED žarulja): bijela
190.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
190.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 20 W
- Boja svjetla= 4000 K
- bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED ugradna svjetiljka |
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Podnožak | bez |
| Snaga | 20 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 4000 K |
| Boja svjetla | bijela |
| Razred zaštite | II |
| Vrsta zaštite | IP54 |
| Boja | bijela |
| Materijal | plastika |
| dim. | (Ø x V) 225 mm x 98.00 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Indeks reprodukcije boja | 80-89 |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Širina | 225.00 mm |
| Visina | 98.00 mm |
| Dužina | 98.00 mm |
| Promjer | 225 mm |
| Ugradna dužina | 98 mm |
| Širina za ugradnju | 225 mm |
| Dubina ugradnje | 98 mm |
| Nazivni napon | 230 V |
| Ugardbeni Ø | 225 mm |
| Broj polova | 3 |
Opis
Opis
LED downlight FILA difuzor Ø 250 mm (promjer rupe 225 mm). Svjetlina se može odabrati od 1900 lm do 2600 lm. Boja svjetla 3000 K/4000 K podesiva. Kut snopa 100°. Vijek trajanja 50.000 sati FILA su univerzalne LED svjetiljke tvrtke MEGATRON za mnoga područja kao zamjena za rasvjetna tijela s utičnim bazama (KLL). Od gradskih vijećnica do škola, društvenih centara i bolnica, s FILA-om uvijek imate svijetlo i učinkovito rješenje za rasvjetu. FILA svjetiljke opremljene su LED modulima koji se mogu individualno konfigurirati. Kasnije promjene konfiguracije ne predstavljaju problem. Moduli se mogu zamijeniti na ekološki prihvatljiv način tijekom servisiranja. Dostupan kao reflektor ili difuzor. Četiri veličine kućišta i vrste snage (Ø172 mm, Ø190 mm, Ø200 mm, Ø250 mm). Moguće do 15% investicijske subvencije prema BEG financiranju.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





