Megger MIT485/2 mjerač izolacije 50 V, 100 V, 250 V, 500 V 100 GΩ
- Kataloški br:
- 3431113 - 62
- Oznaka:
- 1004-742
- EAN:
- 5036175230558
- Kataloški br:
- 3431113 - 62
- Oznaka:
- 1004-742
- EAN:
- 5036175230558
Megger MIT485/2 mjerač izolacije 50 V, 100 V, 250 V, 500 V 100 GΩ
4,230.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,230.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ispitivanje izolacije do 500 V i raspona od 100 GΩ u ručnom mjernom uređaju
- 3-žilni priključak za A, B i E (vrh, prsten i uzemljenje) priključak (novo)
- Zaštićeni pristup do 500 V radi zaštite od slučajnog oštećenja (Novo)
- Mogućnosti punjenja za struju i punjenje u automobilu (Novo)
- Brže ispitivanje kontinuiteta s rasponom od 0,01 Ω do 1 MΩ (novo)
- Mogućnost diferencijalnog mjerenja (novo)
- Stabilizirani ispitni napon izolacije (novo)
- Mjerenje napona 600 V efektivne vrijednosti izmjenične i istosmjerne struje
- Pohranjivanje rezultata ispitivanja i preuzimanje putem Bluetooth®-a
- CAT IV 600 V
- Otporno na vremenske uvjete – Svaki tester ima IP54 zaštitu i kućište otporno na vremenske uvjete kako bi se smanjio rizik od prodiranja vode, uključujući i poklopce baterije i osigurača.
- Robusno kućište – Guma preko kalupa pruža idealnu kombinaciju vanjske zaštite koja apsorbira udarce i izvrsnog prianjanja u snažno modificiranom ABS kućištu. To rezultira praktički neuništivim kućištem.
- Baterije – Zahtijeva šest standardnih alkalnih AA baterija ili punjivih nikal-metal hidridnih (NiMH) baterija sposobnih za najmanje 3000 ispitivanja izolacije na 500 V.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mjerač izolacije |
| Ispitni napon | 50 V100 V250 V500 V |
| Mjerna funkcija | izolacijski otpor |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Mjerno područje otpora | 10 - 100 GΩ |
| Vrsta zaštite | IP54 |
| Opskrba naponom | 6 x baterije 1,5 V IEC LR6 AA (opcionalne NiMH punjive baterije) |
| dim. | (D x Š x V) 228 x 63 x 108 mm |
| Težina | 600 g |
| Vrsta prikaza | digitalni analogni akustični |
| Frekvencija (maks.) | 400 Hz |
| Frekvencija (min.) | 15 Hz |
| Područje frekvencije | 15 Hz - 400 Hz |
| Izolacijski otpor (maks.) | 100 GΩ |
| Mjerno područje napona (maks.) | 500 V |
| Mjerno područje napona (min.) | 10 V |
| Kategorija mjerenja | CAT IV 600 V |
| Širina | 63 mm |
| Visina | 108 mm |
| Dužina | 228 mm |
Opis
Opis
Ispitivači izolacije i kontinuiteta serije MIT480 mk2 zamjenjuju originalnu seriju MIT480 i posebno su dizajnirani za tržišta telekomunikacija i kabelskog testiranja.
Novi uređaji imaju revidirano kućište, postolje i bateriju sa 6 ćelija
Odjeljak za baterije s odvojenim pristupom osiguračima.
Svi uređaji su preliveni radi povećane zaštite i postižu klasu zaštite IP54.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Novi uređaji imaju revidirano kućište, postolje i bateriju sa 6 ćelija
Odjeljak za baterije s odvojenim pristupom osiguračima.
Svi uređaji su preliveni radi povećane zaštite i postižu klasu zaštite IP54.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Ispitni napon – 50 V, 100 V, 250 V i 500 V
- Promjenjivi ispitni napon – Ispitni napon podesiv od 10 V do 500 V
- Točnost ispitnog napona od 2% – Izlazni ispitni napon održava se unutar
- tolerancije ili unutar –0% do +2% + 2 V.
- Pokazatelj PASS/FAIL – Ovisno o pragu napona, prikazuje se PASS ili FAIL (✓/✖).
- Stabilizirani ispitni napon – Napon je kontroliran povratnom vezom
- kako bi se osiguralo da ostane unutar specifikacija kroz cijelo ispitivanje.
- Prikaz ispitnog napona – Stvarni ispitni napon prikazuje se na
- manji digitalni zaslon, a mjerenja se prikazuju na većem digitalnom zaslonu.
- Raspon ispitivanja – ispitivanje izolacije od 100 GΩ* do 500 V.
- Prikaz mjernog raspona – Raspon napona prikazuje se kada je odabran.
- Prikaz mjernog napona – Mjerni napon se prikazuje tijekom ispitivanja.
- Analogni luk – Zaslon također uključuje analogni luk koji prikazuje odziv pokretne zavojnice.
- Vremenska provjera – Automatska provjera na temelju vremenskog ograničenja.
- Silikonski kabeli – Visokokvalitetni, fleksibilni i jednostavni za korištenje silikonski ispitni kabeli sprječavaju pogreške u mjerenju u rasponima GΩ iznad 5 GΩ.
- Blokada ispitivanja – Ispitivanje se sprječava ako se tijekom ispitivanja izolacije otkriju naponi iznad 25, 30, 50, 75 ili 100 V (korisnički postavljeno). Zadana vrijednost je 50 V.
- Zujalica izolacije – Zujalica se može postaviti da se aktivira kada otpor izolacije prijeđe korisnički definiranu granicu. Može se konfigurirati u izborniku postavki.
- Zaključavanje ispitivanja – Ispitivanje izolacije je trajno zaključano
Opseg isporuke
- Crveno/crni silikonski mjerni kabeli s pinovima i kopčama
- SP5 Preklopna sonda (ne MIT400/2)
- CD s informacijama za vlasnika
- Baterije 6 x AA alkalne
- Tvrd kovčeg
Komentar
Napajanje: 6 x alkalne NiMH baterije od 1,5 V tipa IEC LR6 (AA, MN1500, HP7, AM3 R6HP), mogu se koristiti i punjive baterije. Može se naručiti zasebno: Mrežni punjač (samo MIT485/2) Broj artikla 1007-464 DC punjač baterija, broj artikla 1004-183
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





