Melissa 16680051 16680051 rotacijski električni aparat za brijanje crna, srebrna
- Kataloški br:
- 3558450 - 62
- Oznaka:
- 16680051
- EAN:
- 5707160020668
- Kataloški br:
- 3558450 - 62
- Oznaka:
- 16680051
- EAN:
- 5707160020668
Melissa 16680051 16680051 rotacijski električni aparat za brijanje crna, srebrna
130.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
130.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Punjivi muški brijač
- Tri rotirajuće glave
- Indikator punjenja
- S adapterom
- držač za punjenje
- Odvojiva glava za jednostavno čišćenje
- Napajanje putem 1 x 500mAh Li-ion baterije (uključena u isporuku)
- Vrijeme punjenja: cca. 2 sata
- Vrijeme rada s punim punjenjem: cca. 60 min.
- Dvostruke prstenaste oštrice s plutajućim dizajnom
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrijeme pogona s akum. | 60 min |
| Vrsta proizvoda | rotacijski električni aparat za brijanje |
| Napajanje | Li-ionskI akumulatori |
| Vrijeme punjenja | 2 h |
| Oštrica | mokro/suho |
| Boja | crna srebrna |
| dim. | (D x Š x V) 59 x 59 x 166 mm |
| Težina | 287 g |
| Tehnologija akumulatora | Li-Ion |
| Prikaz LC-a | ne |
| Širina | 59 mm |
| Visina | 166 mm |
| Dužina | 59 mm |
Opis
Opis
Melissina punjiva britva opremljena je s 3 rotirajuće glave s pomičnim dvostrukim oštricama koje osiguravaju posebno temeljito i glatko brijanje. Može se koristiti i za suho i za mokro brijanje. Uređaj ima indikator punjenja, a potpuno napunjen omogućuje vam bežično brijanje otprilike 60 minuta. Stanica za punjenje uključena je u opseg isporuke. Oštrice su izrađene od nehrđajućeg čelika i čiste se priloženom četkom za čišćenje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Aparat za brijanje;
- Adapter napajanja
- stanica za punjenje
- Četkica za čišćenje
- Priručnik + Sigurnosne upute
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





