Mikser Morphy Richards Total Control 600 W Bijela
- Kataloški br:
- 1848505 - 62
- Oznaka:
- 403040 EE
- EAN:
- 5011832052018
- Kataloški br:
- 1848505 - 62
- Oznaka:
- 403040 EE
- EAN:
- 5011832052018
Mikser Morphy Richards Total Control 600 W Bijela
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | Bijela |
| Broj stupnjeva uključivanja | 5 |
| Dimenzija proizvoda, visina | 400 mm |
| Dimenzija proizvoda, širina | 215 mm |
| Dimenzije proizvoda, dužina | 165 mm |
| Kapacitet | 1.5 l |
| Materijal (LOV) | Plastika |
| Materijal (kontejner) | Plastika |
| Težina | 2950 g |
| Vrsta proizvoda | Mikser |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Mikser
- Upute.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





