Mobilni telefon Nokia x 2-02, crna-srebrna
- Kataloški br:
- 319140 - 62
- EAN:
- 6438158437357
- Kataloški br:
- 319140 - 62
- EAN:
- 6438158437357
Mobilni telefon Nokia x 2-02, crna-srebrna
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Product net depth | 15 mm |
| Standby vrijeme (max) | 443 h |
| Dijagonala zaslona (u cm) | 5.6 cm |
| Bluetooth |
2.1 +EDR Da |
| Vrijeme razgovora (maks.) | 9.7 h |
| Tastatura za mobilnik | Standardna |
| Integrirana kamera | Da |
| Boja |
Crna Srebrna |
| Neto visina proizvoda | 113 mm |
| Neto širina proizvoda | 50 mm |
| Artikl neto težina | 93 g |
| Prijenos podataka | GPRS |
| Mrežna frekvencija za mobitele / traka | GSM 900/1800 |
| Integriran GPS-prijamnik | Ne |
| Pružatelj usluge, vrsta ugovora, trajanje | Ne |
| Rezolucija integrirane kamere | 2 MPix |
| Verzije mobilnih telefona | Standard-Handy |
| Zaslon-dijagonala (u inčima) | 2.2 " |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





