Modul ventilatora NSYCVF165M230PF Schneider Electric 230 V (Š x V x d) 248 x 268 x 104 mm
Kataloški br:
Oznaka:
NSYCVF165M230PF
Oznaka:
NSYCVF165M230PF
Tehničke specifikacije
Dim.
(Š x V x Du ) 248 x 268 x 104 mm
Dubina
104 mm
Maksimalna temperatura
60 °C
Minimalna temperatura
-20 °C
Protok zraka
193 m³/h
Radni napon
230 V
Razina buke (maks.)
51 dB
Sadržaj
1 kom
Širina
248 mm
Stupanj zaštite
IP54
Tip
NSYCVF165M230PF
Visina
268 mm
Vrsta proizvoda
ventilatorski modul
Opis
Opis
ClimaSys zračni filter IP54, 165cbm / h, 230V, s izlaznom rešetkom i filtrom G2. Serija proizvoda: ClimaSys CV - Serija: ClimaSys - Naziv proizvoda: CV - Tip proizvoda ili komponente: Zrak - Zračni filtar: Standard - Protok zraka: slobodni protok sa standardnim filtrom: 165 m3 / h pri 50 Hz, slobodni protok sa standardnim filtrom: 193 m3 / h na 60 Hz.