Modul ventilatora NSYCVF300M230PF Schneider Electric 230 V (Š x V x d) 248 x 268 x 116 mm
Kataloški br:
Oznaka:
NSYCVF300M230PF
Oznaka:
NSYCVF300M230PF
Tehničke specifikacije
Dim.
(Š x V x Du ) 248 x 268 x 116 mm
Dubina
116 mm
Maksimalna temperatura
70 °C
Minimalna temperatura
-10 °C
Oznaka vrste proizvoda
Stalak
Protok zraka
350 m³/h
Radni napon
230 V
Razina buke (maks.)
56 dB
Sadržaj
1 kom
Širina
248 mm
Stupanj zaštite
IP54
Tip
NSYCVF300M230PF
Visina
268 mm
Vrsta proizvoda
ventilatorski modul
Opis
Opis
Ventilator ClimaSys 300kbm / h 230V s mrežnim filtrom