Molex 1301020254 žarulja radno svjetlo strujni pogon 100 W 1000 lm
- Kataloški br:
- 3389936 - 62
- Oznaka:
- 1301020254
- EAN:
- 2050012054377
- Kataloški br:
- 3389936 - 62
- Oznaka:
- 1301020254
- EAN:
- 2050012054377
Molex 1301020254 žarulja radno svjetlo strujni pogon 100 W 1000 lm
1,210.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,210.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | radno svjetlo |
| Vrsta | žarulja |
| Boja | žuta |
| Snaga | 100 W |
| Svjetlosni tok | 1000 lm |
| Visina | 381 mm |
| Napajanje | strujni pogon |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Dubina | 101.6 mm |
| Inženjerski dio br. | 271SB163 |
| Naziv inženjerske serije | Super Safeway Lamps |
| Inženjerska serija br. | Integrated Products |
| Vrsta ambalaže | Carton |
Opis
Opis
Safeway Phenolic Hand Lamp with 100W, Screw Release Guard with Reflector, with Switch, Cord Type 16/3 SJTOW, Cord Length 15.24m (50.0')
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





