Molex kućište utiča za tiskanu pločicu Ukupan broj polova 4 Raster: 4.2 mm 874270442 kom.
- Kataloški br:
- 2529439 - 62
- Oznaka:
- 874270442
- EAN:
- 2050007333739
- Kataloški br:
- 2529439 - 62
- Oznaka:
- 874270442
- EAN:
- 2050007333739
Molex kućište utiča za tiskanu pločicu Ukupan broj polova 4 Raster: 4.2 mm 874270442 kom.
3.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content: kom.
- Broj redova: 2
- Ukupan broj polova: 4
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište utiča za tiskanu pločicu |
| Konstrukcija | ženski konektor, vertikalna ugradnja |
| Broj redova | 2 |
| RM | 4.2 mm |
| Ukupan broj polova | 4 |
| Nazivna struja | 9 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 9 A |
| Sadržaj | 1 St. |
| Proizvođač-br. dijela | 874270442 |
| Nazivni napon | 600 V |
| RoHS-konforno | Da |
| Smjer priključenja | okomito na tiskanu pločicu |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Tip | 874270442 |
| Inženjerski dio br. | 87427-0442 |
| Naziv inženjerske serije | WTB VERT HDR |
| Inženjerska serija br. | 87427 |
| Površina kontakta | mesing pocinkovan |
| Duljina igličnog kontakta (otisna strana) | 3.3 mm |
Opis
Opis
Mini-Fit Jr. Header, 4.20mm Pitch, Vertical, without Flange, 4 Circuits, Tin (Sn) over Nickel (Ni) Plating, Bulk Packaging
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





