Molex ugradna standardna letva s muškim kontaktima Ukupan broj polova 17 Raster: 2.54 mm 22112172 kom. Bag
- Kataloški br:
- 2447882 - 62
- Oznaka:
- 22112172
- EAN:
- 2050007104056
- Kataloški br:
- 2447882 - 62
- Oznaka:
- 22112172
- EAN:
- 2050007104056
Molex ugradna standardna letva s muškim kontaktima Ukupan broj polova 17 Raster: 2.54 mm 22112172 kom. Bag
6.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content: kom.
- Broj redova: 1
- Ukupan broj polova: 17
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Bag |
| Vrsta proizvoda | ugradna standardna letva s muškim kontaktima |
| Broj redova | 1 |
| Određene značajke | s zaključavanjem |
| RM | 2.54 mm |
| Ukupan broj polova | 17 |
| Nazivna struja | 4 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 4 A |
| Sadržaj | 1 St. |
| Priključak | lem |
| Materijal kućišta | najlon (nl) |
| Proizvođač-br. dijela | 22112172 |
| Boja | prirodno bijela |
| Kontaktni materijal | mesing |
| Kontaktna površina, utična strana | zlato |
| Nazivni napon | 500 V |
| RoHS-konforno | Da |
| Smjer priključenja | okomito na tiskanu pločicu |
| Tip | Molex MOL Power & Signal Sol. |
| Inženjerski dio br. | A-6373-17A241 |
| Naziv inženjerske serije | 100 HDR FLK STR SQ N |
| Inženjerska serija br. | 06373 |
Opis
Opis
KK 254 Solid Header, Vertical, with Friction Lock, 17 Circuits, Gold (Au) Plating
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





