Molex ugradna standardna letva s muškim kontaktima Ukupan broj polova 2 Raster: 2 mm 5024430270 kom. Tape on Full reel
- Kataloški br:
- 3036104 - 62
- Oznaka:
- 5024430270
- EAN:
- 2050009808440
- Kataloški br:
- 3036104 - 62
- Oznaka:
- 5024430270
- EAN:
- 2050009808440
Molex ugradna standardna letva s muškim kontaktima Ukupan broj polova 2 Raster: 2 mm 5024430270 kom. Tape on Full reel
1.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content: kom.
- Broj redova: 1
- Ukupan broj polova: 2
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Tape on Full reel |
| Vrsta proizvoda | ugradna standardna letva s muškim kontaktima |
| Broj redova | 1 |
| Sustavski priključak | wire-to-board |
| Određene značajke | s zaključavanjem kodiran |
| RM | 2 mm |
| Ukupan broj polova | 2 |
| Nazivna struja | 3 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 3 A |
| Sadržaj | 1 St. |
| Priključak | SMT |
| Proizvođač-br. dijela | 5024430270 |
| Boja | prirodna |
| Kontaktna površina, strana za tiskanu pločicu | kositar |
| Kontaktna površina, utična strana | kositar |
| Nazivni napon | 250 V DC/AC |
| Smjer priključenja | okomito na tiskanu pločicu |
| Maks. temperatura | +105 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Tip | 5024430270 |
| Inženjerski dio br. | 5024430270 |
| Naziv inženjerske serije | SGL Rcpt Str |
| Inženjerska serija br. | 502443 |
Opis
Opis
2.00mm Pitch CLIK-Mate Wire-to-Board PCB Receptacle, Single Row, Vertical, 2 Circuits
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





