Molex ugradna standardna letva s muškim kontaktima Ukupan broj polova 3 Raster: 2 mm 559320310 kom. Tray
- Kataloški br:
- 2449734 - 62
- Oznaka:
- 559320310
- EAN:
- 2050007123972
- Kataloški br:
- 2449734 - 62
- Oznaka:
- 559320310
- EAN:
- 2050007123972
Molex ugradna standardna letva s muškim kontaktima Ukupan broj polova 3 Raster: 2 mm 559320310 kom. Tray
1.20 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1.20 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content: kom.
- Broj redova: 1
- Ukupan broj polova: 3
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Tray |
| Vrsta proizvoda | ugradna standardna letva s muškim kontaktima |
| Broj redova | 1 |
| Sustavski priključak | wire-to-board |
| Određene značajke | s zaključavanjem |
| RM | 2 mm |
| Ukupan broj polova | 3 |
| Nazivna struja | 3 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 3 A |
| Sadržaj | 1 St. |
| Priključak | lem |
| Materijal kućišta | poliester |
| Proizvođač-br. dijela | 559320310 |
| Boja | prirodna |
| Kontaktna površina, strana za tiskanu pločicu | kositar |
| Kontaktna površina, utična strana | kositar |
| Nazivni napon | 250 V DC/AC |
| RoHS-konforno | Da |
| Smjer priključenja | okomito na tiskanu pločicu |
| Maks. temperatura | +105 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Tip | Molex MOL Power & Signal Sol. |
| Inženjerski dio br. | 55932-0310 |
| Naziv inženjerske serije | SGL Hdr Str |
| Inženjerska serija br. | 55932 |
Opis
Opis
2.00mm Pitch MicroClasp Wire-to-Board Header, Single Row, Vertical, 3 Circuits, with PCB Locator
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





