Molex ugradna standardna letva s muškim kontaktima Ukupan broj polova 5 Raster: 2.54 mm 705510004 kom. Tube
- Kataloški br:
- 2449930 - 62
- Oznaka:
- 705510004
- EAN:
- 2050007125747
- Kataloški br:
- 2449930 - 62
- Oznaka:
- 705510004
- EAN:
- 2050007125747
Molex ugradna standardna letva s muškim kontaktima Ukupan broj polova 5 Raster: 2.54 mm 705510004 kom. Tube
5.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content: kom.
- Broj redova: 1
- Ukupan broj polova: 5
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Tube |
| Vrsta proizvoda | ugradna standardna letva s muškim kontaktima |
| Broj redova | 1 |
| Određene značajke | s zaključavanjem |
| RM | 2.54 mm |
| Ukupan broj polova | 5 |
| Nazivna struja | 3 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 3 A |
| Sadržaj | 1 St. |
| Priključak | lem |
| Debljina sloja, strana za tiskanu pločicu | 3.81 µm |
| Debljina sloja, utična strana | 3.81 µm |
| Materijal kućišta | termoplast, otporan na visoke temperature |
| Proizvođač-br. dijela | 705510004 |
| Boja | crna |
| Kontaktni materijal | mesing |
| Kontaktna površina, strana za tiskanu pločicu | kositar |
| Kontaktna površina, utična strana | kositar |
| Nazivni napon | 250 V |
| RoHS-konforno | Da |
| Smjer priključenja | horizontalno na tiskanu pločicu |
| Maks. temperatura | +105 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Tip | Molex MOL Power & Signal Sol. |
| Inženjerski dio br. | 70551-0004 |
| Naziv inženjerske serije | POCKET HDR |
| Inženjerska serija br. | 70551 |
Opis
Opis
2.54mm Pitch SL Header, Single Row, Right Angle, 3.05mm Pocket, Shrouded, with Beveled Plastic Peg, 5 Circuits, Tin (Sn) Plating
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





