Molex ugradna standardna letva s muškim kontaktima Ukupan broj polova 8 Raster: 3 mm 430450828 kom. Tray
- Kataloški br:
- 2448619 - 62
- Oznaka:
- 430450828
- EAN:
- 2050007112679
- Kataloški br:
- 2448619 - 62
- Oznaka:
- 430450828
- EAN:
- 2050007112679
Molex ugradna standardna letva s muškim kontaktima Ukupan broj polova 8 Raster: 3 mm 430450828 kom. Tray
5.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content: kom.
- Broj redova: 2
- Ukupan broj polova: 8
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Tray |
| Vrsta proizvoda | ugradna standardna letva s muškim kontaktima |
| Broj redova | 2 |
| Određene značajke | s zaključavanjem |
| RM | 3 mm |
| Ukupan broj polova | 8 |
| Nazivna struja | 8.5 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 8.5 A |
| Sadržaj | 1 St. |
| Priključak | lem |
| Debljina sloja, utična strana | 0.381 µm |
| Materijal kućišta | termoplast, otporan na visoke temperature |
| Proizvođač-br. dijela | 430450828 |
| Boja | crna |
| Kontaktni materijal | mesing |
| Kontaktna površina, strana za tiskanu pločicu | kositar |
| Kontaktna površina, utična strana | zlato |
| Nazivni napon | 600 V |
| RoHS-konforno | Da |
| Smjer priključenja | okomito na tiskanu pločicu |
| Maks. temperatura | +105 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Tip | Molex MOL Power & Signal Sol. |
| Inženjerski dio br. | 43045-0828 |
| Naziv inženjerske serije | MICRO-FIT HDR ASSY |
| Inženjerska serija br. | 43045 |
Opis
Opis
Micro-Fit 3.0 Vertical Header, 3.00mm Pitch, Dual Row, 8 Circuits, with PCB Polarizing Peg, Gold, Glow-Wire Capable, Black
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





