Molex ugradna standardna letva sa ženskim kontaktima Ukupan broj polova 10 Raster: 2.5 mm 1053141110 kom. Tray
- Kataloški br:
- 2446887 - 62
- Oznaka:
- 1053141110
- EAN:
- 2050007091561
- Kataloški br:
- 2446887 - 62
- Oznaka:
- 1053141110
- EAN:
- 2050007091561
Molex ugradna standardna letva sa ženskim kontaktima Ukupan broj polova 10 Raster: 2.5 mm 1053141110 kom. Tray
6.90 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content: kom.
- Broj redova: 2
- Ukupan broj polova: 10
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Tray |
| Vrsta proizvoda | ugradna standardna letva sa ženskim kontaktima |
| Broj redova | 2 |
| Određene značajke | s zaključavanjem kodiran |
| RM | 2.5 mm |
| Ukupan broj polova | 10 |
| Nazivna struja | 7.5 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 7.5 A |
| Sadržaj | 1 St. |
| Priključak | lem |
| Debljina sloja, strana za tiskanu pločicu | 1.524 µm |
| Debljina sloja, utična strana | 1.524 µm |
| Materijal kućišta | tekući kristal polimer |
| Proizvođač-br. dijela | 1053141110 |
| Boja | crna |
| Kontaktni materijal | mesing |
| Kontaktna površina, strana za tiskanu pločicu | kositar |
| Kontaktna površina, utična strana | kositar |
| Nazivni napon | 250 V DC/AC |
| RoHS-konforno | Da |
| Smjer priključenja | horizontalno na tiskanu pločicu |
| Maks. temperatura | +105 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Tip | Molex MOL Power & Signal Sol. |
| Inženjerski dio br. | 105314-1110 |
| Naziv inženjerske serije | R/A dual row |
| Inženjerska serija br. | 105314 |
Opis
Opis
Nano-Fit Right-Angle Header, Through Hole, 2.50mm Pitch, Dual Row, 10 Circuits, Tin (Sn) Plating, Black, Glow-Wire Capable, Tray
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





