Molex ugradna standardna letva sa ženskim kontaktima Ukupan broj polova 4 Raster: 2 mm 472861001 1 St. Tape on Full reel
- Kataloški br:
- 3036025 - 62
- Oznaka:
- 472861001
- EAN:
- 2.05001E+12
- Kataloški br:
- 3036025 - 62
- Oznaka:
- 472861001
- EAN:
- 2.05001E+12
Molex ugradna standardna letva sa ženskim kontaktima Ukupan broj polova 4 Raster: 2 mm 472861001 1 St. Tape on Full reel
1.90 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content: 1 St.
- Broj redova: 1
- Ukupan broj polova: 4
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Tape on Full reel |
| RM | 2 mm |
| Ukupan broj polova | 4 |
| Nazivna struja | 1 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 1 A |
| Sadržaj | 1 St. |
| Inženjerski dio br. | 47286-1001 |
| Naziv inženjerske serije | 2.0MM PITCH 4 CKTS |
| Inženjerska serija br. | 47286 |
| Priključak | SMT |
| Kontaktna površina, utična strana | zlato |
| Kontaktna površina, strana za tiskanu pločicu | zlato |
| Smjer priključenja | okomito na tiskanu pločicu |
| Proizvođač-br. dijela | 472861001 |
| Tip | 472861001 |
| Nazivni napon | 200 V |
| Debljina sloja, utična strana | 0.762 µm |
| Broj redova | 1 |
| Maks. temperatura | +70 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Vrsta proizvoda | ugradna standardna letva sa ženskim kontaktima |
Opis
Opis
2.00mm Pitch Battery Connector, Surface Mount, Contact Width 0.70mm, Dimple on Contact Area, Working Height 1.60mm, 4 Circuits, Lead-Free
Opseg isporuke
Nije u isporuciSistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaPodaci od proizvođača
Podaci od proizvođača
Molex
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





