Molex ugradna standardna letva sa ženskim kontaktima Ukupan broj polova 4 Raster: 4.2 mm 26013128 kom.
- Kataloški br:
- 2447991 - 62
- Oznaka:
- 26013128
- EAN:
- 2050007104698
- Kataloški br:
- 2447991 - 62
- Oznaka:
- 26013128
- EAN:
- 2050007104698
Molex ugradna standardna letva sa ženskim kontaktima Ukupan broj polova 4 Raster: 4.2 mm 26013128 kom.
3.70 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3.70 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content: kom.
- Broj redova: 2
- Ukupan broj polova: 4
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ugradna standardna letva sa ženskim kontaktima |
| Broj redova | 2 |
| Određene značajke | s zaključavanjem |
| RM | 4.2 mm |
| Ukupan broj polova | 4 |
| Nazivna struja | 13 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 13 A |
| Sadržaj | 1 St. |
| Priključak | lem |
| Debljina sloja, strana za tiskanu pločicu | 2.54 µm |
| Debljina sloja, utična strana | 0.381 µm |
| Materijal kućišta | najlon (nl) |
| Proizvođač-br. dijela | 26013128 |
| Boja | prirodna |
| Kontaktni materijal | mesing |
| Kontaktna površina, strana za tiskanu pločicu | kositar |
| Kontaktna površina, utična strana | zlato |
| Nazivni napon | 600 V |
| RoHS-konforno | Da |
| Smjer priključenja | horizontalno na tiskanu pločicu |
| Maks. temperatura | +105 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Tip | Molex MOL Power & Signal Sol. |
| Inženjerski dio br. | 5569-04A2GS2-210-T |
| Naziv inženjerske serije | MINIFIT JR RA HDR |
| Inženjerska serija br. | 05569 |
Opis
Opis
Mini-Fit Jr. Header, Dual Row, Right-Angle, with Snap-in Plastic Peg PCB Lock, 4 Circuits, PA Polyamide Nylon 6/6 94V-0, 0.38µm Select Gold (Au) Plating
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





