Molex ugradna standardna letva sa ženskim kontaktima Ukupan broj polova 6 Raster: 4.2 mm 39296068 kom. Bag
- Kataloški br:
- 2448395 - 62
- Oznaka:
- 39296068
- EAN:
- 2050007109594
- Kataloški br:
- 2448395 - 62
- Oznaka:
- 39296068
- EAN:
- 2050007109594
Molex ugradna standardna letva sa ženskim kontaktima Ukupan broj polova 6 Raster: 4.2 mm 39296068 kom. Bag
3.20 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3.20 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content: kom.
- Broj redova: 2
- Ukupan broj polova: 6
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Bag |
| Vrsta proizvoda | ugradna standardna letva sa ženskim kontaktima |
| Broj redova | 2 |
| Određene značajke | s zaključavanjem |
| RM | 4.2 mm |
| Ukupan broj polova | 6 |
| Nazivna struja | 9 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 9 A |
| Sadržaj | 1 St. |
| Priključak | lem |
| Debljina sloja, strana za tiskanu pločicu | 2.54 µm |
| Debljina sloja, utična strana | 0.762 µm |
| Materijal kućišta | najlon (nl) |
| Proizvođač-br. dijela | 39296068 |
| Boja | prirodna |
| Kontaktni materijal | mesing |
| Kontaktna površina, strana za tiskanu pločicu | kositar |
| Kontaktna površina, utična strana | zlato |
| Nazivni napon | 600 V |
| RoHS-konforno | Da |
| Smjer priključenja | okomito na tiskanu pločicu |
| Maks. temperatura | +105 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Tip | Molex MOL Power & Signal Sol. |
| Inženjerski dio br. | 5566-06AGS-210 |
| Naziv inženjerske serije | MINIFIT JR HDR VERT |
| Inženjerska serija br. | 05566 |
Opis
Opis
Mini-Fit Jr. Vertical Header, 4.20mm Pitch, Dual Row, 6 Circuits, without Snap-in Plastic Peg PCB Lock, Gold, Natural
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





