Monacor FTX1225/8 12 palac niskotonac 300 W 8 Ω
- Kataloški br:
- 3340906 - 62
- Oznaka:
- 1001136
- EAN:
- 739894591157
- Kataloški br:
- 3340906 - 62
- Oznaka:
- 1001136
- EAN:
- 739894591157
Monacor FTX1225/8 12 palac niskotonac 300 W 8 Ω
955.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
955.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | niskotonac |
| Veličina zvučnika (u inčima) | 12 palac |
| Rukovanje sa napajanjem RMS | 300 W |
| Izdržljivost (maks.) | 600 W |
| Frekvencija (min.) | 50 Hz |
| Frekvencija (maks.) | 5000 Hz |
| Impedancija | 8 Ω |
| Zvučni tlak | 97 dB |
| Ugardbeni Ø | 286 mm |
| Dubina ugradnje | 168 mm |
| Težina | 5.98 kg |
| Boja | crna |
| Područje frekvencije | 50 Hz - 5000 Hz |
| Dubina | 168 mm |
| Visina | 318 mm |
| Širina | 318 mm |
Opis
Opis
PA koaksijalni zvučnik, 300W, 8Ω
Izdržljivi PA woofer od 305 mm (12") s visokom učinkovitošću Koaksijalno raspoređena visokotonska truba Optimiziran pogon sa samo jednim zajedničkim magnetom za visokotonac i woofer pogon Integrirani prstenovi za demodulaciju za smanjenje elektromagnetskog izobličenja Stabilna košara od lijevanog aluminija sa stražnjom ventilacijom pauka za centriranje 90° nazivni HF poklopac
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Izdržljivi PA woofer od 305 mm (12") s visokom učinkovitošću Koaksijalno raspoređena visokotonska truba Optimiziran pogon sa samo jednim zajedničkim magnetom za visokotonac i woofer pogon Integrirani prstenovi za demodulaciju za smanjenje elektromagnetskog izobličenja Stabilna košara od lijevanog aluminija sa stražnjom ventilacijom pauka za centriranje 90° nazivni HF poklopac
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Impedancija (Z): 8Ω
- Tehnologija prijenosa: kabel
- Frekvencijski raspon: 50-5000 Hz (niska frekvencija);
- rezonantna frekvencija (f s ): 47,3 Hz
- Rec. Frekvencija razdvajanja (fmax.) (12 dB/listopad): 2000 Hz
- Nazivna snaga (RMS): 300 W (niska frekvencija) / 60 W (visoka frekvencija)
- Kapacitet glazbenog opterećenja (MAX): 600 W (niska frekvencija) / 120 W (visoka frekvencija)
- Osjetljivost: 97 dB (niska frekvencija) / 104 dB (visoka frekvencija)
- Kut snopa horizontalno: 90°
- Vertikalni kut snopa: 90°
- usklađenost (C ms ): 0,212 mm/N
- Pokretna masa (M ms ): 53,50 g
- Mehanička kvaliteta (Q ms ): 4,214
- Električna kvaliteta (Q to ): 0,437
- Ukupna kvaliteta (Q ts ): 0,396
- Ekvivalentni volumen (V kao ): 84,6 l
- DC otpor (R e ): 5,39 Ω
- Faktor sile (ŠxD): 14 Tm
- Glasovna zavojnica ind. (L e ): 3,36 mH
- Promjer glasovne zavojnice: Ø 64 mm (niska frekvencija) / Ø 45 mm (visoka frekvencija)
- Visina namotaja glasovne zavojnice: 16 mm
- Materijal glasovne zavojnice: aluminijska ravna žica presvučena bakrom
- Formator zavojnice: stakleno vlakno
- Linearni otklon (X MAKS ): ± 6 mm
- Učinkovitost Područje membrane (str d ): 530,93 cm²
- Težina magneta: 2,3 kg
- Ugradbeni otvor: Ø 286 mm
- Ugradna dubina: 168 mm
- Promjer kruga rupa: Ø 298-304 mm
- Dimenzije: Ø 318mm x 168mm
- Vanjski promjer: Ø 318 mm
- Širina: 318 mm
- Visina: 318 mm
- Dubina: 168 mm
- Boja: crna
- Perm. Radna temperatura: 0-40 °C
- Težina: 5,98 kg
- Jedinica pakiranja: 1
- Vrsta zvučnika: 12"
- Dimenzije pakiranja (Š x V x D): 0,356 x 0,2 x 0,356 m
- Bruto težina: 7,28 kg
- Neto težina: 5,98 kg
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





